با توجه به این که بسیاری از مسافران و کاربران شاید به نسخه کامل برنامه که برای 30 استان طراحی گردیده نیاز نداشته باشند لذا نرم افزار به دو قسمت تقسیم بندی گردیده است که هر کدام شامل 15 استان میباشد که شما  با انتخاب نسخه مربوطه می توانید آن را بصورت آنلاین خریداری نمائید.

نسخه شمال ایران شامل شهر های: 

مشهد -  تهران -  قزوین -  تیریز -  اردبیل -  ارومیه  -  زنجان  -  رشت  -  ساری  -  گرگان  -  بجنورد  -  سمنان  -  قم  -  اراک  -  همدان

 نسخه جنوب  ایران شامل شهر های: 

بندر عباس -  زاهدان -  شیراز –  بوشهر  -  کرمان -  یاسوج -  اهواز  -  شهرکرد  -  یزد  - بیرجند - خرم آباد  -  ایلام -  اصفهان  -  کرمانشاه -  سنندج

نسخه کامل نیز که شامل تمامی شهر ها می باشد در فروشگاه موجود است.

توجه :

چنانچه پس از دانلود و نصب نسخه رایگان در موبایل خود  با اشکالی مواجه نشدید و نرم افزار مورد رضایت شما بود در صورت تمايل به خريد  می توانند به قسمت فروشگاه سایت مراجعه نمایند. قیمت های نسخه های نرم افزار به شرح زیر می باشد:

نسخه شمال و جنوب ایران هر کدام به قیمت1000 تومان (با تخفیف 70%- قیمت اصلی 3000 تومان) و نسخه کامل نرم افزار همسفر همراه    1500 تومان (با تخفیف 70% – قیمت اصلی 5000 تومان) می باشد .

تذکر مهم :

1- با توجه به اینکه نسخه کامل حجم اطلاعات بیشتری دارد (15MB) لذا برای اجرا در موبایل نیاز به پردازشگر و حافظه بیشتری دارد، لذا کاربرانی که قبلا برنامه هائی از این قبیل ( با حجم دیتای زیاد)  در موبایل خود نصب کرده و مشکلی نداشتند این نسخه را تهیه کنند

2- هر نسخه ای که خریداری شود فقط قابلیت نصب بر روی یک گوشی دارد و اگر به هر دلیلی برنامه را پاک (uninstall) نمائید و یا موبایل را فرمت کنید می بایست برای نصب دوباره کد فعال سازی خریداری نمائید.

کاربرانی که به هر دلیل امکان خرید آنلاین را ندارند می توانند  برای خرید پستی با دفتر شرکت تماس گرفته و سفارش خرید نمایند.

هزینه ارسال پستی پیشتاز بر عهده خریدار است.

مراحل خرید:

1- وارد شدن به قسمت فروشگاه و خرید آنلاین نرم افزار ( پس از پرداخت آنلاین مبلغ نرم افزار لینک دانلود به همراه یک سریال 7 رقمی به شما داده خواهد شد که شما با کپی کردن و وارد کردن لینک در مرورگر اینترنت می توانید آن را دانلود نمائید)

2- پس از دانلود نرم افزار را در داخل موبایل خود کپی نموده و اجرا نمائید و در این مرحله می بایست سریال 7 رقمی دریافت شده را وارد نمائید - دقت کنید که کلیه حروف باید با حروف بزرگ تایپ شود – و کلید ادامه را بفشارید تا سریال دوم در موبایل نمایان شود.

3- در سایت همسفر همراه وارد قسمت ثبت نرم افزار بشوید پس از ورود به قسمت فعال سازی ، سریال اول را وراد نموده تا داخل سایت شود. سپس سریال دوم دریافتی از موبایل را نیز وارد نمائید تا سریال فعال سازی نمایش داده شود.( در اینجا هم حروف تایپ شده همگی می بایست حروف بزرگ باشند)

کاربر گرامی برای خرید آنلاین نرم افزار می بایست به قسمت فروشگاه اینترنتی شرکت سپند مراجعه نمائید.

برای ورود به فروشگاه اینجا  را کلیک کنید.

ورود به فروشگاه سپند